Opinie klientów

Krzysztof

Z portalu bezprowizji.pl korzystałem przy sprzedaży domu z działką. Na bezprowizji.pl dowiedziałem się jak przebiega proces sprzedaży, jakie są konieczne dokumenty, na co zwrócić uwagę przygotowując ogłoszenie i jak prowadzić rozmowy z klientami. W ramach usługi wsparcia sprzedaży zespół bezprowizji.pl wykonał również profesjonalne zdjęcia które zwróciły uwagę klientów na moje ogłoszenie. Mając doświadczenia ze współpracy z wieloma agentami/ pośrednikami przekonałem się że samodzielna sprzedaż nieruchomości przy wsparciu zespołu bezprowizji.pl jest korzystniejszą opcją. Dom sprzedałem w ciągu 3 miesięcy od publikacji ogłoszenia a koszty sprzedaży stanowiły ułamek ceny prowizji agenta nieruchomości. Polecam taką formę sprzedaży każdemu komu zależy na szybkiej i korzystnej sprzedaży nieruchomości.

Ireneusz

Szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Nieoceniona pomoc w sprzedaży poprzez perfekcyjne zdjęcia i szacunkową wycenę nieruchomości. Na dodatek, wszystko BEZ PROWIZJI, z czego cieszył się Kupujący, a ja razem z nim :) Jeżeli byłaby dostępna ocena portalu, to byłoby 100/100% zadowolenia. POLECAM!

Marzena

Bezprowizji.pl nie tylko pozwala zaoszczędzić na wydatkach na niepotrzebne prowizje, ale zapewnia naprawdę fachową, kompleksową pomoc na każdym etapie sprzedaży - od bardzo trafnej wyceny nieruchomości po wsparcie merytoryczne przy akcie notarialnym. Idealne oszacowanie przez doradców bezprowizji.pl wartości mojej nieruchomości, świadczy o doskonałym wyczucia rynku, a dla mnie przełożyło się na uzyskanie najlepszej możliwej ceny. Dzięki ich wskazówkom, dowiedziałam się, jak prawidłowo przygotować mieszkanie do sprzedaży. Do transakcji doszło błyskawicznie. Szczerze polecam! Mieszkanie, Katowice Brynów