Najczęstsze pytania

01. Jaki jest zasięg terytorialny działań?

W początkowym okresie działania portalu BEZ PROWIZJI zasięg terytorialny będzie ograniczony do największych miast w Polsce. Lista miast, w których wykonujemy usługę znajduje się tutaj. Z czasem usługa będzie dostępna na terenie całego kraju.

02. Opłata za usługę to 1590 zł – co się w niej mieści?

Na pełną usługę składa się pięć kroków: zorientowanie się w sytuacji prawnej twojej nieruchomości, ustalenie optymalnej ceny, wygenerowanie treści ogłoszenia, sesja zdjęciowa i publikacja ogłoszenia na portalach nieruchomości. Opłata w kwocie 1590 zł jest jednorazowa i dotyczy każdego rodzaju nieruchomości.

03. Co to znaczy, że otrzymam profesjonalne narzędzia?

Po zakupieniu usługi będziesz mieć dostęp do wiedzy jaką dysponuje profesjonalny pośrednik. W pięciu krokach przygotujemy ciebie oraz twoją nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Resztą, czyli kontaktem z nabywcami lub najemcami oraz pokazywaniem nieruchomości zajmiesz się sam.

04. Jest do wyboru 5 usług, czy mogę skorzystać tylko z części z nich?

Do wyboru masz jedną usługę, na którą składa się pięć kroków: zorientowanie się w sytuacji prawnej twojej nieruchomości, ustalenie optymalnej ceny, wygenerowanie treści ogłoszenia, sesja zdjęciowa i publikacja ogłoszenia na dwóch portalach nieruchomości. W związku z tym nie ma możliwości zakupu wybranych elementów usługi.

05. Czy po zakupie usługi otrzymam porady prawne związane z moją nieruchomością?

Po zakupieniu usługi uzyskasz dostęp do informacji prawnej, przygotowanej przez profesjonalnego notariusza, obejmujący zagadnienia związane z obrotem nieruchomościami mieszkaniowymi. Portal BEZ PROWIZJI nie będzie udzielać porad prawnych.

06. W jaki sposób wygeneruję profesjonalny opis nieruchomości?

Jednym z elementów usługi jest generowanie tekstu ogłoszenia. Zaoferujemy Ci pięć odmiennych stylistycznie szablonów do wyboru, a twoim zadaniem będzie wybór kluczowych cech twojej nieruchomości, dzięki czemu bez wysiłku stworzysz dobrze prezentujące się ogłoszenie.

07. Ustalenie ceny nieruchomości – skąd mam wiedzieć jaka cena będzie najlepsza, aby szybko sprzedać moją nieruchomość?

Jako specjaliści rynku nieruchomości zasugerujemy ci optymalną cenę twojej nieruchomości oraz podamy zakres cen od minimum do maksimum, w którym warto się poruszać. Ostatecznie to ty zdecydujesz jaka cena będzie najbardziej atrakcyjna dla potencjalnych nabywców. W jaki sposób wygeneruję profesjonalny opis nieruchomości? Jednym z elementów usługi jest generowanie tekstu ogłoszenia. Zaoferujemy Ci pięć odmiennych stylistycznie szablonów do wyboru, a twoim zadaniem będzie wybór kluczowych cech twojej nieruchomości, dzięki czemu bez wysiłku stworzysz dobrze prezentujące się ogłoszenie.

08. Czy w ogłoszeniu będzie podany mój numer telefonu?

Tak, w ogłoszeniu będzie podany twój numer telefonu – do ustalenia czy imię i adres mailowy także

09. Czy mogę edytować swoje ogłoszenie po publikacji?

Tak, w każdym momencie będziesz mógł edytować swoje ogłoszenie po opublikowaniu na portalach OTODOM i olx oraz na portalu BEZ PROWIZJI

10. Czy jeśli chcę skorzystać z usługi sesji zdjęciowej, to pomożecie Państwo taką sesję zorganizować niezależnie od lokalizacji?

W cenę pełnej usługi wliczona jest profesjonalna sesja zdjęciowa, wykonywana na nasze zlecenie przez fotografa, na terenie miast i gmin, których lista znajduje się TUTAJ Na pełną usługę składa się pięć kroków: zorientowanie się w sytuacji prawnej twojej nieruchomości, ustalenie optymalnej ceny, wygenerowanie treści ogłoszenia, sesja zdjęciowa, publikacja ogłoszenia na portalach nieruchomości. Nie ma możliwości zakupu wybranych elementów usługi.

11. Czy jeśli chcę skorzystać z pomocy przy organizacji sesji nieruchomości, to oplata za sesję mieści się w kwocie opłaty za usługi czy może jest płatna dodatkowo? Jeśli płatna dodatkowo, to jakie są koszty takiej sesji?

W cenę pełnej usługi wliczona jest profesjonalna sesja zdjęciowa, wykonywana na nasze zlecenie przez fotografa. W zależności jaką masz nieruchomość otrzymujesz 10 zdjęć mieszkania lub 10 zdjęć domu lub 5 zdjęć działki. Za odrębną opłatą możesz dodatkowo zamówić 10 zdjęć mieszkania lub domu lub 5 zdjęć działki, a także wirtualny spacer.

12. Gdzie będzie można zobaczyć ogłoszenie z moją nieruchomością?

Twoja oferta nieruchomości zostanie opublikowana na portalu BEZ PROWIZJI na okres 12 miesięcy oraz na portalach OTODOM i olx na okres 90 dni.

13. Jak długo moje ogłoszenie będzie na portalach nieruchomości?

Twoje ogłoszenie będzie publikowane przez pełne 90 dni na portalach OTODOM i olx oraz pełne 12 miesięcy na portalu BEZ PROWIZJI

14. W jaki sposób gwarantujecie, że szybko sprzedam/wynajmę moją nieruchomość

Oddajemy w twoje ręce narzędzia, które w znaczący sposób mogą wpłynąć na szybkość reakcji osób poszukujących takiej nieruchomości jak twoja. Jesteśmy pewni, że atrakcyjnie zaprezentowana nieruchomość i optymalnie ustalona cena to połowa sukcesu. Reszta, a więc kontakt z poszukującymi, pokazywanie nieruchomości i negocjacje leżą po twojej stronie.

15. Czy naprawdę nie potrzebuję pośrednika, aby załatwić wszystkie sprawy związane ze sprzedażą/wynajmem mojej nieruchomości?

Jesteśmy pewni, że sam potrafisz uzyskać wszystkie potrzebne zaświadczenia i dokumenty, a my ci w tym pomożemy – po zakupieniu usługi będziesz mieć dostęp do wiedzy prawnej oraz możliwość pobrania wzorów umów i innych dokumentów

16. Czy moje płatności na portalu BEZ PROWIZJI są bezpieczne?

Tak, twoje płatności są realizowane poprzez jeden z największych serwisów płatniczych w Polsce Blue Media SA, są w pełni szyfrowane i bezpieczne.