O nas

Historia naszej działalności zaczęła się od dostrzeżenia problemu jakim jest żądanie wygórowanych prowizji na rynku obrotu nieruchomościami. Uważamy, że zastrzeżenia wielu z Was co do wysokości prowizji za transakcję są uzasadnione.

Jednocześnie wiemy jak niewiele pomocy potrzebujecie, by sprostać zadaniu jakim jest sprzedaż lub wynajem Waszej nieruchomości.

Potrafimy Was przeszkolić w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu i wskazać jakie dokumenty są Wam potrzebne do przeprowadzenia transakcji oraz jakie umowy są dla Was bezpieczne. 

To z myślą o Was stworzyliśmy BEZ PROWIZJI – usługę spełniającą oczekiwania tysięcy Polaków, którzy chcą szybko, bezpiecznie, ale przede wszystkim korzystnie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość, bez wydawania zbędnych pieniędzy.

Wraz z zespołem specjalistów z dziedziny nieruchomości, finansów i technologii, stojących za BEZ PROWIZJI chcemy przekształcić branżę obrotu nieruchomościami mieszkaniowymi i przekazać ją z rąk pośredników i agentów do rąk sprzedających i kupujących, wynajmujących i najemców, a tym samym znacznie obniżyć koszty każdej transakcji. 

Jesteśmy przekonani, że dodatkowe środki, które tym samym zostaną w Waszych rękach zostaną spożytkowane na to, aby uczynić najważniejsze miejsce na świecie – Wasz własny dom – jeszcze lepszym miejscem do życia. 

Kierując się tą ideą także i my 1% z każdej transakcji przekazujemy na Fundację Mamy Dzieci, aby pomóc tym dzieciom, którym rodzinny dom został odebrany na starcie.